Literárna kaviareň Viola

Iva Bittová vo Viole

Written on 16. marca 2018   By   in Nezaradené

IVAfb

Srdečne Vás pozývame na koncert IVY BITTOVEJ,
ktorý sa vo VIOLE bude konať v rámci cyklu Poetika v ženskom šate.

Invenčnú umelkyňu, no najmä všestrannú muzikantku Ivu Bittovú netreba špeciálne predstavovať. Jej projekty vždy vzbudia pozornosť svojou jedinečnosťou, autentickosťou, prekračovaním hraníc žánrov. Sama hovorí, že živý kontakt s publikom je pre ňu to najpodstatnejšie… A na pódiu si ju nevieme predstaviť bez huslí.

„Sú moje druhé ja, môj profesor hudby i spevu. Bez nich neurobím ani krok a keď ich z nejakých dôvodov nemám pri sebe, tak mám taký neurčitý pocit, že nie som celistvá. Každodenná komunikácia s husľami je pre mňa veľmi dôležitá, je pre mňa bytostne dôležité si každý deň zahrať. Keď po nich ráno siahnem a zahrám si, hneď viem, v akom som psychickom rozpoložení. A ak mi je zle, tak mi dokážu deň napraviť. Tým, že hrať na husle je veľká drina a chce to obrovskú disciplínu, tak síce chcú od vás veľa energie, ale vám ju aj dokážu vrátiť a zlepšiť život.“

VSTUPNÉ: 9 € predpredaj / 12 € v deň koncertu

Koncert sa koná v rámci cyklu Poetika v ženskom šate.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, ktorý je hlavným partnerom projektu.

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665 (t. č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne) Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.